محل تبلیغات شما

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری

با مشاوران گروهالومشاورهاز طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

همانگونه که مستحضرید کنکور سراسری در ۵ گروه آزمایشی ریاضی ، تجربی ، هنر، زبان و انسانی مطابق جدول زمان بندی شده مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری در روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیر ۹۸ برگزار می شود که شاهد رقابت قریب بهیک میلیون نفرداوطلب خواهیم بود. لذا داوطلبانی که در این آزمون شرکت نموده اند بی صبرانه در انتظار نتایج آزمون خود می باشند که این نتایج برای تمامی داوطلبان کنکور سراسری در دو مرحله اعلام خواهد شد. مرحله اول که به صورت کارنامه اولیه بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت و نتایج مرحله دوم در قالب کارنامه انتخاب رشته ( نتایج نهایی ) منتشر خواهد شد. در این مقاله می خواهیم در خصوص زمان اعلام نتایج اولیه ، نحوه انتخاب رشته ، اعلام نتایج نهایی و ثبت نام دانشگاه ها توضیح دهیم. لذا اگر شما داوطلب کنکور سراسری می باشید بهتر است برای اطلاع از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۸ ادامه مطلب را مطالعه فرمایید


زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری

پس از برگزاری آزمون سراسری، نتایج اولیه این آزمون، در دهه دوم مردادماه بر روی وبگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش کشور قرار خواهد گرفت که این نتایج در قالب کارنامه ای شامل اطلاعات شخصی داوطلب ، رتبه کشوری و رتبه در سهمیه ، نمرات درصدی داوطلب و همینطور ماکسیمم نمره کل (تراز) بیان خواهد شد. داوطلب پس از بررسی های به عمل آمده و مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری، لازم است اقدام به ثبت کد رشته محل های مدنظر خود بپردازد. با استناد به دفترچه راهنمای ثبت نام مندرج در سایت سازمان سنجش ، نتایج نهایی این مقطع تحصیلی، در نیمه دوم شهریور ماه از طریق همین وبگاه اعلام خواهد شد.

داوطلبان جهت مشاوره دقیق و صحیح انتخاب رشته می توانند با مشاوران برتر الو مشاوره تماس حاصل نمایند.


مراحل گام به گام دریافت نتایج نهایی کنکور

  • در ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش به نشانیsanjesh.orgشده و از منوی سمت راست بر روی گزینه ldquo;سراسریrdquo; کلیک کنید.
  • با وارد شدن به صفحه مربوطه بر روی لینک ldquo;سامانه دریافت نتایج کنکور سراسری ۹۸rdquo; کلیک کنید.
  • در نهایت می بایست بر روی گزینه مشاهده کارنامه سراسری ، کلیک و از یکی از روش هایی که در ادامه به آن اشاره می کنیم می توانند نتایج نهایی خود را دریافت کنند.

روش اول:شماره داوطلبی + شماره شناسنامه + سال تولد

روش دوم:شماره پرونده + کد رهگیری + شماره شناسنامه

روش سوم:شماره پرونده + شماره سریال + شماره شناسنامه

این امکان وجود دارد که برخی داوطلبان شماره پرونده ، شماره داوطلبی یا شماره سریال ثبت نام خود را فراموش و یا گم کرده باشند و همین امر موجب شود که موفق به دریافت کارنامه خود نشوند ،این دسته از افراد می بایست برای بازیابی اطلاعات خود از طریق ارسال درخواست به سیستم پاسخ گویی سازمان سنجش ، مجددا اطلاعات خود را دریافت کنند. چنانچه موفق به دریافت نتایج آزمون خود نشدید می توانید با مشاوران مرکزالو مشاورهتماس حاصل فرمایید.


جزئیات ثبت نام پس از پذیرش

داوطلبانی که در آزمون سراسری مورد پذیرش قرار گرفتند و تمایل به ثبت نام در دانشگاه و رشته درج شده در کارنامه نهایی را دارند، مطابق شرایط پذیرش دانشگاه می بایست اقدام به ثبت نام نمایند. در برخی از دانشگاه های سراسری، داوطلبان قبل از مراجعه حضوری در دانشگاه و ارائه مدارک، به صفحه اطلاع رسانی دانشگاه پذیرفته شده مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نماید. در پی ثبت نام اینترنتی، تمامی داوطلبان جهت ثبت نام حضوری می بایست در دانشگاه پذیرفته شده مدارک شخصی و تحصیلی خود را ارائه نمایند که این مدارک شامل موارد زیر خواهد بود.

مدارک لازم جهت ثبت نام در دانشگاه
اصل شناسنامه و دو برگ کپی از تمام صفحات
۱۲ قطعه عکس پرسنلی با پشت زمینه سفید که در سال جاری گرفته شده باشد.

اصل و یک برگ کپی مدرک پیش دانشگاهی

اصل و یک برگ کپی مدرک و یا گواهی تحصیلی متوسطه سال ما قبل دیپلم و دو سال ما قبل دیپلم برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه

اصل و یک برگ کپی مدرک و یا گواهی دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و سال ما قبل دیپلم

اصل و یک برگ کپی مدرک دیپلم کامل متوسطه یا گواهی آن برای نظام قدیم آموزش متوسطه

اصل و یا گواهی مدرک پایان دوره کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای

ارائه رسید پستی تاییدیه دیپلم (نظام قدیم)

ارائه رسید پستی تاییدیه پیش دانشگاهی (نظام جدید)

مدرکی که مشخص کننده وضعیت خدمت نظام وظیفه عمومی (ویژه آقایان) باشد ، اامی می باشد.

اصل حکم مرخصی سالانه و یا موفقیت کتبی و بدون قید وشرط سازمان متبوع (برای کارمندان دولت)

در صورت بروز سوالات و یا ابهاماتی در تمام زمینه های تحصیلی و مشاوره ای، مشاوران مجربالو مشاورهآماده خدمت رسانی به داوطلبان خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری

با مشاوران گروهالومشاورهاز طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع:زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری

کنکور سراسری زبان-کنکور سراسری تجربی-زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور ۹۸-اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان کنکور سراسری-منابع کنکور انسانی 98-محرومیت از کنکور سراسری-نتایج کنکور سراسری ۹۸-اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸-کارنامه نهایی کنکور سراسری ۹۸-تغییرات دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۷-اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۷-اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷-کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹-فهرست حذفیات منابع نظام قدیم کنکور سراسری ۹۸-تاثیر سهمیه ایثارگران ۵ درصدی در کنکور سراسری-محرومیت از کنکور سراسری-کنکور سراسری هنر-فهرست حذفیات منابع کنکور سراسری ۹۸-هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸-منابع کنکور سراسری ۹۸-منابع کنکور سراسری ریاضی ۹۸-انتخاب رشته کنکور تجربی-منابع کنکور سراسری انسانی ۹۸-منابع کنکور سراسری تجربی ۹۸-

آیا اعتراض به کنکور سراسری امکان پذیر است ؟

لیست ارگان های امریه سربازی

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری

کنکور ,سراسری ,نتایج ,رشته ,اعلام ,ثبت ,کنکور سراسری ,انتخاب رشته ,اعلام نتایج ,ثبت نام ,رشته کنکور ,زمان اعلام نتایج ,رشته کنکور سراسری ,اعلام نتایج انتخاب ,منابع کنکور سراسری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی